• "Yılları Geleceğe Biz Taşıyoruz"
  • IT
  • EN

Kurumsal

Hakkımızda

RENTRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE TİC. LTD. ŞTİ. 1995 yılında küçük bir filo ile kara nakliye hizmetlerine başlamış olup, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, dinamik yapısı ve başarıları sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasında hak ettiği yerini almıştır.

Her türlü ihracat, ithalat taşmalarınızda ve lojistik hizmetlerinizde tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazır olan firmamız, modern teknolojik alt yapısı ve deneyimli kadrosu ile daima hizmetin en iyisini sunmaktadır.

Firmamız kara yolu taşıma hizmetleri olarak özellikle İTALYA - TÜRKİYE - İTALYA hattında, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan ve Romanya başta olmak üzere tüm Avrupaya, Balkan ve Ortadoğu ülkelerine, Türki Cumhuriyetleri ve BDT ülkelerine komple, parsiyel, transit ve proje yükleri ,organizasyon taşımaları yapan bir kuruluştur.

Şirketimiz, ISO-9001 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olup, kalite yönetim sisteminin gerekleri bütün hizmetlerimizde uygulanmaktadır.

Firmamız günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekte, gelişen teknolojiyi iş hayatının bütün evrelerinde uygulamakta olup, araçlarımızın tamamında bulunan araç takip sistemleri sayesinde, müşterilerimize kesintisiz ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Karayolu taşımalarımızın yanında Denizyolu taşımacılığı, hava kargo taşımacılığı , tren taşımacılığı ,intermodal taşımacılık, ihracat, ithalat depolama ve sevk hizmetleri, ekspres taşıma, imcolu taşımalar ile gümrükleme hizmetleri veren bir kuruluştur.